راه تماس با ما

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی ، مجتمع اداری ولیعصر ، برج جنوبی ، طبقه 3 ، واحد 62
تلفکس : 88939795-21
ایمیل : info@tsco.ir

1396/05/26

سالروز بازگشت آزادگان به میهن

26 مرداد ماه، سالروز بازگشت دلاورمردان آزاده سرزمینمان را به کشور عزیزمان را ارج می نهیم و تسکو این روز فرخنده را که ناشی از غیرت مردان ایران زمین می باشد را به تک تک شما عزیزان و سروران تبریک و تهینیت عرض می نماید.
سالروز بازگشت آزادگان به میهن
1396/05/22

تبریک روز جهانی چپ دستها

13 اوت هر ساله به نام روز جهانی چپ دستها (International Lefthanders Day) نامگذاری شده است.به همین مناسبت شرکت تسکو این روز را به همه شما چپ دستهای باهوش سرزمینمان تبریک و تهنیت عرض نموده  و امیدواریم در تمامی مراحل زندگی خودتان همیشه موفق،پیروز و سربلند باشید.
تبریک روز جهانی چپ دستها
1396/05/18

معرفی چند راهی برق

توسعه فناوری های موبایلی و به تبع آن استفاده از ابزار های شارژ ، باعث شده تا شرکت ها تمام تلاش خود را در جهت رفع نیازهای کاربران به کار گیرند . تسکو چند راهی برق مدل TPS 508 خود را در روزهای آتی عرضه خواهد کرد . این محصول دارای 3 پریز برای مصارف خانگی و 2 پورت  USB برای شارژ مستقیم...
معرفی چند راهی برق
1396/05/17

تبریک روز خبرنگار

♦️ ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار بر همه عزیزان زحمت کش که با تلاش خود سعی بر بروز رسانی اخبار و اطلاعات ما رو دارند، را گرامی می داریم و مجموعه تسکو  بعنوان تولید کننده برتر لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر، این روز فرخنده را به همه عزیزان خبرنگار تبریک و تهنیت عرض می کند.
تبریک روز خبرنگار
1396/05/16

تسکو وارد پانزدهمین سالگرد فعالیت خود شد

گروه صنایع کامپیوتری توسن سیستم از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه لوازم جانبی رایانه و تلفن همراه آغاز کرده و تا امروز گستره خدمات خود را به سراسر نقاط کشور پهناورمان ، ایران رسانده است. چشم‌انداز تسکو‌، تولید کالای دیجیتال ایرانی با استاندارد جهانی بوده و براین...
تسکو وارد پانزدهمین سالگرد فعالیت خود شد