راه تماس با ما

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی ، مجتمع اداری ولیعصر ، برج جنوبی ، طبقه 3 ، واحد 62
تلفکس : 88939795-21
ایمیل : info@tsco.ir

شرایط واحد گارانتی-ویژه نمایندگان

 

 

 

  شرایط گارانتی-ویژه نمایندگان

 

1-قبل از ارسال کالا به بخش گارانتی ,از معیوب بودن آن اطمینان حاصل کنید و کالای معیوب را بدون کسری قطعات و همراه کارتن کالا و کارت گارانتی به واحد خدمات پس از فروش ارسال نمایید.

2-ارائه کارت و تطبیق شماره سریال آن با کالا در مورد کالاهایی که دارای کارت گارانتی هستند, الزامی است.

3-بخش خدمات پس از فروش از پذیرفتن کالا و اجناسی که لیبل و هولوگرام گارانتی آنها مخدوش شده و توسط افراد غیر مجاز تعمیر شده باشد، معذور است..

4-هزینه ارسال کالای معیوب توسط نماینده، به عهده نماینده است و ارسال کالا از طرف گارانتی به عهده شرکت خواهد بود. (در زمان گارانتی)

5-معایب و نواقص کالا, میبایست در فرم ثبت گارانتی درج و به همراه کالای معیوب ارسال گردد.در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در مورد رفع عیب قطعه به عهده  این شرکت نمی باشد.

6-کالاهایی که دارای گارانتی تعویض هستند (تمامی محصولات با برند تجاری tsco  شامل شش ماه گارانتی تعویض و شش ماه گارانتی تعمیر  از  زمان خرید  نماینده است که مجموعا یک سال خواهد بود) هنگام ارسال به واحد خدمات پس از فروش باید موارد ذیل در مورد آن ها رعایت گردد :

الف)توجه داشته باشید شش ماه گارانتی تعویض، از زمان خرید نماینده شروع می شود.

ب) کالا باید به همراه کارتن اصلی آن و بدون هیچ گونه پارگی و قلم خوردگی باشد.

ج) احراز شرایط تعویض توسط نماینده فقط برای کالای آکبند می باشد. احراز شرایط تعویض در مورد کالای غیر آکبند به عهده شرکت توسن سیستم است. لذا موکدا اعلام می گردد که نماینده نباید شخصا نسبت به تعویض کالای غیر آکبند اقدام نماید و می بایست برای شرکت ارسال و در صورت تعویض کالا توسط شرکت، ایشان نیز برای مشتری خود تعویض نماید.

    در صورتی که موارد سه گانه بند 6 رعایت نشود کالا صرفا تعمیر شده و کارتن آن نیز تعویض نمی گردد.

7-کالاهایی که مهلت گارانتی آن ها به اتمام رسیده است، فقط در صورت موجود بودن قطعات یدکی آن، با دریافت هزینه تعمیر می شود.در غیر این صورت ، هیچ گونه مسئولیتی در مورد ارائه خدمات و تعمیرات، به عهده شرکت نمی باشد.

8-کالاهایی که بوسیله  استفاده ناصحیح و یا آسیب زدن توسط مشتری معیوب گردد، شامل  گارانتی تعویض و یا تعمیر نمی شود.

دانلود PDF

 
تگها : شرایط واحد گارانتی


نام
ایمیل (محرمانه)
تلفن (محرمانه)
امتیاز: بد خوب